Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Belá-Dulice.

Vitajte na oficiálnych stránkach obce Belá-Dulice

Belá-Dulice je malebná dedinka pod úpätím Veľkej Fatry, rozprestretá pod vyústením Belianskej a Jasenskej doliny do Turčianskej kotliny, stáročia obojstranne lemujúca Beliansky potok.

Opradená viac ako 730 ročnou históriou, ktorú písali jednoduchí, no nesmierne pracovití a kreatívni ľudia, hrdí na svojich predkov a slovanský pôvod.

Obdarovaná hodnotami prírodného i kultúrneho dedičstva je Obec Belá-Dulice východiskovým miestom pre prechádzky, turistiku, cykloturistiku a spoznávanie prírodných krás CHKO Veľká Fatra.

Vitajte v Belej-Duliciach ! 

Vážení spoluobčania, milí návštevníci,

vítam Vás na novej internetovej stránke obce Belá-Dulice. Už pri mojom nástupe do funkcie starostu som považoval vytvorenie novej internetovej stránky za nevyhnutnosť, nakoľko pôvodná už dlhodobo nespĺňala súčasné kritériá.

Moderný web a komunikácia  samosprávy s občanmi má byť predovšetkým funkčná,  jednoduchá a hlavne prehľadná.

Na vytvorení novej stránky som osobne strávil množstvo času a úprimne ďakujem všetkým spoluobčanom, ktorí mi boli ochotní poskytnúť vhodné podklady. Zvlášť poďakovanie patrí Milanovi KUBIZŇOVI, Ing. Jurajovi ANTALOVI, Igorovi KAPUSTOVI ml., Miroslavovi ČILLOVI, Daliborovi SUMKOVI, Ivanovi KOBIDOVI, Anne KUČEROVEJ, ako aj ďalším amatérskym fotografom za poskytnutie množstva skvelých fotografií, ktoré máte teraz možnosť na našej novej webovej stránke vzhliadnúť.

Dúfam, že sa stane pre Vás, vážení spoluobčania, súčasťou, ktorá sprehľadní dianie v našej obci. Verím, že sa na naše stránky budete často vracať a nachádzať na nich vždy Vami hľadané informácie. A ak by Vám predsa na nich niečo chýbalo, čo považujete za potrebné dať verejnosti na vedomie, prosím neváhajte, Váš názor ma zaujíma a rád sa s Vami oň podelím.

Ing. Igor KAPUSTA, starosta obce


 

Upútavky na oznamy

Pozvánka na OZ 19.8.2019

Zverejnené 16.8.2019 -webmaster-


 

Výzva na predkladanie CP - GN

Zverejnené 16.8.2019 -webmaster-


 

Výzva PHZ - GN

Zverejnené 9.8.2019 -webmaster-


 

Výzva VO ZsNH

Zverejnené 8.8.2019 -webmaster-


 

Výzva PHZ VO

Zverejnené 17.7.2019 -webmaster-


 

dnes je: 19.8.2019

meniny má: Lýdia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka